لشگرکشی پرسپولیسی‌های مغضوب علیه گل‌محمدی

دو تیم سپاهان و پرسپولیس درحالی در چهارچوب هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس امروز برابر هم قرار خواهند گرفت که حضور تعدادی از شاگردان سابق گل‌محمدی در ترکیب طلایی‌پوشان، حساسیت این دیدار را دوچندان کرده است.

در چارچوب هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتبال امروز (یکشنبه) از ساعت ۱۶:۳۰ پرسپولیس تهران در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف تیم سپاهان اصفهان خواهد رفت.

این بازی علی‌رغم حساسیت‌های خاصی که همیشه با خود داشته، تقابل شاگردان سابق و بعضا مغضوب گل‌محمدی با لباس سپاهان در برابر پرسپولیس خواهد بود. بازیکنانی که این روزها تبدیل به ستاره بی چون چرای سپاهان و خوزه مورایس شده‌اند.

رامین رضائیان

رضائیان در نقل و انتقالات زمستانی لیگ بیست و یکم به پرسپولیس بازگشت اما علی‌رغم نمایش خوب خود در پایان فصل با نظر گل‌محمدی از این تیم جدا و راهی سپاهان شد. وی در این تیم عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته و در این هفته نیز با درخشش در دیدار با آلمالیق ازبکستان در تیم منتخب هفته لیگ قهرمانان آسیا نیز قرار گرفت. رضائیان در این فصل با ۲ گل زده به عنوان یک مدافع، دومین گلزن برتر طلایی‌پوشان زاینده‌رود نیز است. او حالا تبدیل به یک مهره کلیدی برای مورایس شده و با نفوذ از سمت راست می‌تواند کار را برای علی نعمتی و سرخ‌پوشان در این بازی سخت کند. از طرفی نیز رضائیان انگیزه‌های متفاوتی برای تقابل با تیم سابق و محبوب خود دارد و جدال او امروز جالب توجه خواهد بود.

لشگرکشی پرسپولیسی‌های مغضوب علیه گل‌محمدی

احسان پهلوان

بعد از ناکامی‌های سپاهان در ۲ بازی مقابل نساجی مازندران و ملوان بندرانزلی، در بازی با آلمالیق پهلوان با نظر مورایس در ترکیب اصلی این تیم قرار گرفت و نمایش جالب توجهی نیز داشت و به نظر می‌رسد تبدیل به مهره ثابت این تیم شود. در لیگ بیست و دوم با توجه به جذب سعید صادقی به نظر می‌رسید گل‌محمدی دیگر اعتقادی به این بازیکن ندارد و وی تصمیم گرفت از تیم جدا شود و به فولاد خوزستان برود.

لشگرکشی پرسپولیسی‌های مغضوب علیه گل‌محمدی

فرشاد احمدزاده

فرشاد احمدزاده به‌عنوان سهمیه زیر ۲۳ سال و با نظر سرمربی وقت این تیم یحیی گل محمدی، توسط باشگاه فوتبال پرسپولیس جذب شد تا لباس سرخ‌پوشان را برتن کند. اما بعد از بازگشت مجدد گل‌محمدی به این تیم درحالی که ۳ ساعت به پایان نقل و انتقالات زمان باقی مانده بود، اعلام کرد نیازی به این بازیکن ندارد تا احمدزاده برای انتخاب تیم جدید خود دچار مشکل شود. احمدزاده بعد از درخشش در فولاد حالا تبدیل به یک مهره کلیدی برای سپاهان شده است. وی در بازی با آلمالیق نیز نمایش قابل قبولی داشت و به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد تا پیش از دیدار با پرسپولیس برای تیم سابق خود خط و نشان بکشد.

لشگرکشی پرسپولیسی‌های مغضوب علیه گل‌محمدی

عیسی آل‌کثیر

گل‌های حساسی که این مهاجم خوزستانی برای پرسپولیس به ثمر رساند وی را تبدیل به ستاره محبوب روی‌ سکوها کرد اما در آغاز فصل مذاکرات وی برای تمدید قرارداد با پرسپولیس به سرانجام نرسید تا وی راهی اصفهان و سپاهان شود. هرچند به دلیل قانون سقف قرارداد وی نتواست در هفته‌های ابتدایی برای این تیم بازی کند اما موفق شده در لیگ برتر ۲ بار برای طلایی‌پوشان گلزنی کند. وی در بازی آلمالیق نیز که تنها ۲۰ دقیقه فرصت بازی داشت ۲ گل زد و یک پاس گل داد تا نشان دهد برای تقابل با تیم سابق خود در آماده‌ترین شرایط قرار دارد.

لشگرکشی پرسپولیسی‌های مغضوب علیه گل‌محمدی

شهریار مغانلو

در لیگ بیستم مغانلو به صورت قرضی از سانتاکلارا راهی پرسپولیس شد و در کنار مهدی عبدی نقش کلیدی در خط حمله این تیم در مسیر قهرمانی ایفا کرد، اما در پایان فصل، انتقال قطعی او به این تیم صورت نگرفت و درنهایت وی راهی اصفهان شد. او که فصل گذشته عنوان آقای گلی رقابت‌های لیگ را به خود اختصاص داد به دلیل مصدومیت در هفته‌های گذشته در ترکیب سپاهان حضور نداشت و در بازگشت به ترکیب این تیم در بازی با آلمالیق موفق شد گلزنی کند تا بازگشت خوبی داشته باشد. او نیز در کنار آل‌کثیر و رضائیان با ۲ گل زده دومین گلزن برتر این تیم در رقابت‌های لیگ برتر محسوب می‌شود و حالا آماده بازی با تیم سابق خود است.

لشگرکشی پرسپولیسی‌های مغضوب علیه گل‌محمدی

رضا اسدی

اسدی در لیگ بیست و یکم بعد از کش و قوس‌های فراوان به پرسپولیس پیوست. او در ۲۸ بازی برای این تیم به میدان رفت و موفق به زدن ۴ گل و ثبت ۳ پاس گل شد اما شرایط برای این هافک در پرسپولیس خوب پیش نرفت. عملکرد او مورد انتقاد بسیاری از هواداران بود و به همین دلیل او در پایان فصل از جمع سرخ‌پوشان جدا شد و به تبریز رفت. درخشش او با تراکتور در لیگ بیست و دوم سبب شد تا وی به سپاهان برود. او در بازگشت به اصفهان عملکرد درخشانی داشته و با ۶ گل زده در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار دارد. اسدی در بازی با آلمالیق یک گل زد و یک پاس گل نیز داد تا آمادگی خود را پیش از بازی با پرسپولیس به رخ تیم سابق خود بکشد. او با توجه به شرایطی که در پرسپولیس داشت حالا در آستانه بازی با این تیم شاید با انگیزه‌ترین بازیکن کنونی سپاهان برای این تقابل باشد.

لشگرکشی پرسپولیسی‌های مغضوب علیه گل‌محمدی