افزایش نظامیان مجروح صهیونیست به ۷ نفر

رزمندگان مقاومت در کرانه باختری در یک عملیات متمایز، در نزدیکی شهرک صهیونیست نشین «حومش» نظامیان صهیونیست را هدف قرار دادند که به زخمی شدن دستکم سه نظامی منجر شد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، جوانان مقاومت در کرانه باختری ابتدا به سمت نظامیان متجاوز صهیونیست در نزدیکی شهرک صهیونیست نشین «حومش» بین نابلس و جنین تیراندازی کرده و سپس بسته انفجاری در برابر آنها منفجر کردند.

منابع عبری به زخمی شدن سه نظامی صهیونیست در عملیات جوانان مبارز کرانه باختری در نزدیکی شهرک صهیونیست نشین «حومش» در جنوب جنین اعتراف کردند.

به گفته این منابع، این نظامی بر اثر انفجار بسته انفجاری و تیراندازی زخمی شده اند و حال دو نفر از این افراد وخیم گزارش شده است.
منابع عربی هم از رویارویی میان نظامیان صهیونیست و جوانان مبارز در اطراف شهرک حومش خبر دادند.

تلویزیون رژیم صهیونیستی درباره عملیات حومش اعلام کرد که دو فلسطینی(مبارز) به سمت یک موضع ارتش در شهرک حومش تیراندازی کرده و از مکان مدنظر دور شدند.

یورش نظامیان صهیونیست به جنوب نابلس و زخمی شدن یک فلسطینی

نظامیان رژیم صهیونیستی به شهرک اوصرین در جنوب نابلس واقع در کرانه باختری یورش بردند که طی آن یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله آنها زخمی شد.

اعتراف رژیم صهیونیستی به زخمی شدن ۷ نظامی خود در عملیات «حومش» در کرانه باختری

ارتش رژیم صهیونیستی رسما به زخمی شدن هفت نظامی خود در عملیات ضد صهیونیستی در شهرک حومش در جنوب جنین واقع در کرانه باختری اعتراف کرد.

انتهای پیام/